Hakkımızda

CSC İletişim, 2008 yılında kurumsal iletişim alanında katma değerli distribütörlük hizmetleri sunmak üzere kurulmuş olan bir firmadır.

CSC İletişim , kurulduğu günden beri sektöründe en başarılı , lider ve en yaratıcı markaların ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenmiştir.  Bu ürünlerin son kullanıcılara iletilmesinde her zaman iş ortakları ile birlikte çalışmış, yaratılan çözümlere katma değerli hizmetler sağlamıştır.

2016 yılına kadar Mitel / Aastra / Ericsson ürünlerinin distribütörlüğünü yapan CSC İletişim , 2016 yılının başından itibaren Network alanında lider marka Brocade ve interkom & güvenlik alanında lider marka Commend ürünlerini portföyüne katmıştır.

CCS İletişim, portföyün de bulunan kendi alanında dünya lideri ürünlerle; iş ortaklarına katma değerli distribütörlük hizmetlerini en yüksek kalite, en uygun fiyat ve en hızlı şekilde sunmaya devam edecektir. Bütün bunları yaparken birlikte çalıştığı iş arkadaşları, iş ortakları, müşterileri, bütün canlılar ve dünyamıza karşı saygı , sevgi , sadakat ve evrensel iş ahlak kurallarından ödün vermeyecektir.

Misyon

CSC İletişim, bilişim sektöründe ki iş ortaklarına katma değerli distribütörlük hizmetlerini en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlarla  sağlayacaktır. Bunu yapabilmek için gerekli olan insan, tecrübe, yetkinlik kaynaklarına sahiptir ve bu alanda sürekli yatırım yapacaktır.

Vizyon

Sürekli değişen bir dünyada, teknolojide ve her alanda ki yenilikleri takip etmek , değişebilmek ve uyum sağlama yeteneğini her daim koruyabilmek. Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızın , iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin tercih edeceği ve almak isteyeceği en son teknolojik ürün ve çözümlerin distribütörü olmaya devam etmek.