2016 Devam eden projeler

Avrasya Tüneli

Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan toplam 3.4 km uzunluğunda ki dünyanın sayılı tünellerinden biri olan Avrasya tünelinin iletişim alt yapısı Mitel ve Commend teknolojileri ile donatılıyor.

Projede Mitel MX ONE Telephony System , 68XX seri IP/SIP telefonlar ve Commend acil interkom sistemleri kullanılıyor. Projede ki iş ortağımız Entegre Satek.  

Yüksek Hızlı Tren Garı Ankara

Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ; 30 metre yüksekliğinde, 178 bin metrekare kapalı alan ve 8 kattan oluşuyor. Garın içerisinde otel, ofis, alışveriş merkezi, restoranlar, kapalı ve acık otoparklar gibi yolcuların tüm ihtiyaçlarının karşılanabildiği donatılar mevcut.

Projede Mitel MX ONE Telephony System , Mitel Mivoice 400,  68XX seri IP/SIP telefonlar kullanılıyor. Projede ki iş ortağımız 4NET İletişim.

Üsküdar Belediyesi Yeni Binası

Üsküdar Belediyesinin yeni binası , belediye binalarına farklı bir boyut getiriyor. Çavuşdere Kongre Merkezi ve Belediye Hizmet binası olarak devreye girecek binada; belediye birimleri, meclis salonu, kongre merkezi, nikah sarayı, sosyal tesis, kent müzesi, spor salonu, yüzme havuzları bulunuyor.

Projede Mitel MCD 3300 , 53XX seri telefonlar , MiCollab UC çözümü ve Brocade switch ler kullanılıyor. Projede ki Mitel iş ortağımız Epitel. 

2015 Tamamlanan projeler

İçdaş Yeni Yönetim Binası

Çelik Sanayi ve endüstrisinde faaliyet gösteren İçdaş , İstanbul Sanayi Odası Belirlemelerine göre kamu dahil Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında genel sıralamada 6’ıncı sırada yer almış ve grup şirketleriyle birlikte 10.000’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Türkiye nin çelik sektörüne yön vermektedir.

İletişim Projesinde Mitel MX ONE Telephony System , 68XX seri IP/SIP telefonlar, Mitel SIP Dect 600 ve Mitel MMC iletişim çözümleri kullanılmıştır. Projede iş ortağımız Merpa.

Bayındır Hastanesi Ankara

1992 yılından beri Türk özel hastaneciliğinin en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 22 işletme yılını geride bırakmıştır.

Bayındır Hastanesinde bulunan MX ONE TSW, yeni nesil MX ONE Telephony System V6.0 a yükseltilmiş ve hastaneye SIP Dect alarm sistemi kurulmuştur. Hastanede yaşanan tüm acil alarm durumları bir merkezden yönetilmektedir. Projede iş ortağımız BNS.

Mentalist İstanbul Psikiyatri Hastanesi

9.000 metrekare kapalı alanda bağımsız 5 kat üzerine kurulu, 20 poliklinikli, 75 yataklı, açık-kapalı, erkek-kadın ve çocuk servisleriyle, yoğun bakım, uyku laboratuarı servisleri, hizmete hazır her serviste tek kişilik süit odaları bulunan hastanemiz donanımlı personeli ve modern altyapısı ile hizmet vermektedir.

Projede MiVoice 470 , SIP DECT 600 ve 68XX telefonlar kullanılmıştır. Proje de iş ortağımız Epitel.